E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS

Wybory Młodzieżowej Rady Miasta 2021-2023

Dla Mieszkańca
Młodzieżowa Rada Miasta

Ruszył nabór do Młodzieżowej Rady Miasta Opola na nową kadencję 2021-2023. Kandydatem na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu może zostać uczeń szkoły podstawowej i ponadpodstawowej z terenu miasta Opola, który spełnia łącznie następujące kryteria potwierdzone pisemnym oświadczeniem kandydata:
a)    aktywnie działa na rzecz młodzieży,
b)    najpóźniej w dniu wyborów ukończy 13 lat i nie przekroczy 18 lat,
c)    wyraża zgodę na kandydowanie oraz pracę w Młodzieżowej Radzie Miasta w Opolu,
d)    nie jest zawieszony w prawach ucznia,
e)    przedstawi listę poparcia minimum 30 osób. Lista z oświadczeniem poparcia zawiera wykaz osób, które w dniu wyborów będą w wieku od 13 do 18 lat oraz nr telefonu;
Od momentu dostarczenia oświadczenia poparcia przez kandydata na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu administratorem danych osobowych jest Urząd Miasta Opola.

Zadaniem kandydata na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu będzie propozycja rozwiązania zadania problemowego, znajdującego się w elektronicznym formularzu rekrutacyjnym.

Zgłoszenie kandydata na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu następuje wyłącznie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza rekrutacyjnego, który dostarczyć należy na adres e-mail mrmatum [dot] opole [dot] pl z dopiskiem „Młodzieżowa Rada Miasta w Opolu – zgłoszenie kandydata” w nieprzekraczalnym terminie do 11 marca 2021 roku.

Pełna treść ogłoszenia o naborze dostępna jest w załączniku.

Elektroniczny formularz Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu

Kontaktdaten
Biuro Rady Miasta
ul. Rynek 1A
45-015
77 45 11 892
urzad [at] um.opole.pl
Lage