Informator NGO-STRADA[0]

Informator NGO-STRADA

Dla Mieszkańca

Zachęcamy do skorzystania z informatora o organizacjach pozarządowych działających na terenie naszego miasta. Informator powstał we współpracy Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola oraz aktywnych stowarzyszeń i fundacji działających w zakresie między innymi: kultury, edukacji, sportu i rekreacji oraz polityki społecznej.
Informator jest dostępny w wersji elektronicznej, co umożliwia jego bieżącą aktualizację. Zatem jeśli Twoja organizacja nie znalazła się w tym opracowaniu, to nic straconego! W każdej chwili można wysłać dane na adres ngoat[2][1]um [dot] opole [dot] pl. Obecnie NGO-strada zawiera dane blisko 150 organizacji działających na terenie Miasta Opola.
Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom, które współpracowały przy jego tworzeniu. Cieszymy się niezmiernie, że dzięki współpracy również z innymi wydziałami Urzędu Miasta Opola, mieszkańcy miasta mają dostęp do szerokiej bazy organizacji działających w różnych obszarach pożytku publicznego.

Kontaktdaten
Centrum Dialogu Obywatelskiego
ul. Damrota 1
45-064 Opole
77 446 15 70 / 77 446 15 74
ngo [at] um.opole.pl

dzielniceat[2][1]um [dot] opole [dot] pl

 

 

 

Lage
Zubehör
Tags
CDO
dialog
NGO

Source url: https://www.opolet1.umopole.stronazen.pl/de/node/119

Anhänge
  • [0] https://www.opolet1.umopole.stronazen.pl/sites/default/files/styles/content_image/public/field_header_image/Mieszkaniec/Biuro.jpg?h=4803e6fa&itok=xykUYb_n
  • [1] https://www.opolet1.umopole.stronazen.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif
  • [2] https://www.opolet1.umopole.stronazen.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif