Gala Lewy Prosty Fight Night już 21 maja!

baner

Już 21 maja (sobota) w Stegu Arenie w Opolu stanie się miejscem sportowych zmagań w Boksie, MMA oraz K1!

W walce wieczoru w formule MMA zawalczy Dawid „JOCKER” Ćwik, natomiast w boksie zawodowym zmierzą się Piotr Marek vs. Piotr Ćwik czyli starcie PITEK vs. BUBU.

Plakat

Niezwykle ciekawie zapowiadają się pojedynki w boksie: Przemysław Tkocz vs. Damian „GRABARZ” Zapart oraz Mateusz Dziedzic vs. Klaudiusz Hejmej. Na ringu będzie można zobaczyć również znanego z kanału na YouTube Denisa „FLINSTONA” Górniaka - w formule boksu zawodowego oraz byłego piłkarza Ekstraklasy Kamila Sylwestrzaka, który zawalczy w K-1.

Dodatkową atrakcją całej gali będą występy znanych i lubianych raperów. Na scenie z mikrofonem wystąpi: KaeN, Intruz, Dedis, Młody AZF oraz Dawid Obserwator. Galę Lewy Prosty skomentuje Artur "Kornik" Sowiński.

Informacje i bilety: www.kupbilecik.pl/imprezy/73784/Opole/walki+-+Lewy+Prosty