E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Miasto

Kampania miejska #Szczepmy się

Baner szczepmy się

Pandemia wstrzymała wiele aspektów naszego życia, część z nas nie może wykonywać swojej pracy, dzieci nie mogą rozwijać się swobodnie wśród rówieśników, niektóre straty są nie do odzyskania. Dlatego jedynym wyjściem z tej sytuacji na tę chwilę są szczepienia. Szczepiąc się, przyczynimy się do szybszego znoszenia ograniczeń i powrotu do normalnego życia. Lekarze będą mogli bezpiecznie przyjmować pacjentów, a my korzystać z ich porad. Za każdym razem zysk jest obopólny, czy to w sklepie, w pracy czy na basenie.

Opolscy lekarze już się zaszczepili i podzielili się argumentami za szczepieniem w kampanii miejskiej przygotowanej przez Prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego.
- Bardzo zależy nam na tym, aby jak najszybciej ochronić osoby starsze i najbardziej zagrożone. - podkreśla prezydent. - Nie mamy wpływu na harmonogramy szczepień i dostępność szczepionek, ale uważam, że naszą rolą jest informowanie mieszkańców Opola o możliwościach i pozytywach wynikających ze szczepień.

W akcji wzięli udział znani, lubiani i doceniani lekarze – jednym słowem opolscy eksperci: dr hab.n.med. Tomasz Czernik, anestezjolog, dr.n.med. Grzegorz Głąb, specjalista ginekologii i położnictwa, Małgorzata Bihun, lekarz pediatra, dr hab.n.med. Dariusz Łątka, neurochirurg, Joanna Tomiczek-Szwiec, specjalista ginekolog onkolog, dr n.med. Piotr Feusette, kardiolog.

Kampania będzie prowadzona w przestrzeni miejskiej na citylightach i w autobusach, a także w miejskich kanałach komunikacji (magazyn „Opole i kropka”, „Czas na Opole”) i w sieci (strona www.opole.pl i social media). 

Zobaczcie, co o szczepieniach mówią eksperci.

 

Plakat lekarze szczepmy się

 

Plakat lekarze szczepmy się

 

Dane kontaktowe
Wydział Promocji
ul. Koraszewskiego 7-9
45-011 Opole
bp [at] um.opole.pl
Lokalizacja