E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Dostępność w urzędzie
Tekst prosty do czytania ETR
Tłumacz języka migowego
Miasto

Zmieniono organizację ruchu w rejonie dworca Opole Wschodnie

Remont Opole Wschodnie

W związku z budową obiektów w ciągu ulic Bohaterów Monte Casino i Batalionów Chłopskich, czyli tzw. tunelu pod ulicą Oleską, od 1 grudnia zmieni się organizacja ruchu w rejonie dworca Opole Wschodnie.

Ruch z Zaodrza w kierunku Strzelec Opolskich będzie odbywał się nową jezdnią od strony ekranów akustycznych, dalej przez  wybudowane centrum przesiadkowe, ulicę Katowicką i ulicę Kośnego. Z ulicy Kośnego będzie trzeba skręcić w prawo i dalej ruch już będzie odbywał się normalnie.

Dodatkowo, jadąc od strony Zaodrza będzie możliwość skrętu w prawo w ulicę Oleską . Ze Strzelec Opolskich w kierunku Zaodrza ruch będzie odbywał się analogicznie. Z ulicy Plebiscytowej będziemy wjeżdżać w Kośnego, dalej pojedziemy przez ulicę Katowicką, centrum przesiadkowe i ulicę Batalionów Chłopskich. Nie będzie możliwości skrętu w lewo, w ulicę Oleską! Z osiedla AK, jadąc ulicą Oleską do centrum będzie można to zrobić tylko przez osiedle Chabry lub ulicę Kusocińskiego .
Na stację BP będzie można wjechać z ulicy Plebiscytowej nowo wybudowaną drogą prowadzącą do powstającego Centrum Usług Publicznych. Wyjazd będzie możliwy w kierunku ulicy Kośnego.

Na stację Orlen wjazd i wyjazd będzie możliwy tylko z ulicy Oleskiej.

mapka

Mapka w załączeniu.

 

Dane kontaktowe
Wydział Promocji
ul. Koraszewskiego 7-9
45-011 Opole
bp [at] um.opole.pl
Lokalizacja