Konkurs: Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej

Dla Mieszkańca
Izba Pamięci „Solidarności”

Prezydent Miasta Opola ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie w 2020 r. realizacji zadań publicznych z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.
Oferty należy składać wyłącznie za pośrednictwem Generatora na stronie www.opole.engo.org.pl – pod nazwą właściwego konkursu.
Termin zbioru ofert i składania potwierdzeń z Generatora mija dnia 5 marca 2020 roku o godzinie 17:00
Potwierdzenia z Generatora należy złożyć w Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Damrota 1, 45-064 Opole lub przesłać na adres: Urząd Miasta Opola Rynek-Ratusz, 45-015 Opole.
W przypadku trudności z wprowadzeniem ofert prosimy o kontakt z pracownikiem Centrum Dialogu Obywatelskiego codziennie w godzinach pracy urzędu.

Pracownik odpowiedzialny za konkurs:
Grzegorz Śliwiński tel. 77/ 44 61 567

Centrum Dialogu Obywatelskiego