E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Wyższa Szkoła Bankowa

Wyższa Szkoła Bankowa

Dla Studenta

Opolski Wydział Ekonomiczny Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu należy do prestiżowej Grupy Wyższych Szkół Bankowych, które zapewniają wykształcenie biznesowe na najwyższym poziomie, aż w 9 miastach w Polsce. Założycielem Wyższych Szkół Bankowych, którym zaufało już 250 000 studentów, jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. 
Oferta i program dydaktyczny opolskiego Wydziału Ekonomicznego WSB jest dopasowany do wymagań pracodawców. W ten sposób wszystko czego uczą się studenci, będzie przydatne w ich przyszłym zawodzie. Zajęcia w WSB w Opolu to miejsce spotkań praktyków – ta forma kształcenia sprzyja zapamiętywaniu informacji i uczy kreatywnego podejścia do działania.
Jak przystało na uczelnię o profilu biznesowym, aktywnie wspiera rozwój zawodowy studentów już od I roku studiów. Działające przy WSB Biuro Karier pomaga wybrać ścieżkę kariery, ułatwia organizowanie praktyki zawodowej, a także umożliwia znalezienie pracy na miarę oczekiwań i aspiracji. Opolska WSB zaprasza także do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy uczelni. Tam, w przeciągu jednego dnia, każdy młody człowiek może otworzyć własną firmę.
Bogaty system stypendialny pozwala na znaczne obniżenie kosztów nauki, a nawet ich całkowite pokrycie. Z opłat czesnego w pierwszym roku studiów zwolnieni są laureaci olimpiad międzynarodowych, laureaci lub finaliści olimpiad przedmiotowych o zasięgu ogólnopolskim oraz laureaci konkursów sponsorowanych przez Wyższą Szkołę Bankową oraz wychowankowie domu dziecka. W zróżnicowany system stypendiów i zniżek dla studentów WSB w Opolu wchodzą stypendia Rektora, Ministra, socjalne, sportowe, dla liderów, specjalne dla osób niepełnosprawnych, zniżki dla wychowanków domów dziecka i zapomogi.

Dane kontaktowe
Wyższa Szkoła Bankowa
ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole
77 401 94 44, 77 401 94 48
kancelaria.opole [at] wsb.wroclaw.pl
Lokalizacja