E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Dostępność w urzędzie
Tekst prosty do czytania ETR
Tłumacz języka migowego
Wegeneracja

Wegeneracja

W małej uliczce prowadzącej z Rynku do ul. Szpitalnej ukryła się „Wegeneracja” - bar z daniami wegetariańskimi i wegańskimi. Pomysł na bar urodził się w trakcie prowadzenia „Wieczorków wegetariańskich” przez właścicieli: Katarzynę i Zbyszka Lindnerów. 
Trwało to 3 lata, a ilość uczestników spotkań zaczęła przekraczać możliwości zaprzyjaźnionego baru, który udostępniał im swoją przestrzeń. Padła więc decyzja: „Otwieramy WegeBar”.
Oferta Wegeneracji jest bardzo różnorodna. Od dań obiadowych typu: zupy, kotlety, ziemniaki, surówki, poprzez tortille i burgery aż do zapiekanek i talerzy tematycznych, na przykład izraelski, turecki, czeski.
W ofercie są również ciasta i desery wegańskie, bezglutenowe lub bez cukru. – Zrobimy, co tylko chcecie. Możemy pochwalić się sporą ofertą piw kraftowych. Można napić się też wina, kawy z ekspresu, świeżo wyciskanych soków, smoothie, szejków i niezliczonej ilości napojów i herbat – dodaje właściciel lokalu.
Wszystkie dania są dostępne w ofercie na wynos, a także z dostawą pod wskazany adres.
Można zamówić catering, ciasta i torty oraz zorganizować imprezę urodzinową lub jakąkolwiek inną maksymalnie do 25 osób.
W „Wegeneracji” próżno szukać stałej karty – dania wymyślane są na bieżąco i często zmieniane. Jeśli lubicie niespodzianki, to zapraszamy. 

Otwarta:
poniedziałek – czwartek 11:00-21:00
piątek 11:00-24:00
sobota 12:00-22:00
niedziela 12:00-19:00
 

Dane kontaktowe
Wegeneracja
ul. Młyńska 1
45-011 Opole
724 234 244
lindner_z [at] op.pl
Lokalizacja