Nowy portal e-usług w geodezji i kartografii

e-sługi

Miasto Opole razem z jednostkami samorządu terytorialnego województwa opolskiego szczebla wojewódzkiego i powiatowego, odpowiedzialnych za realizacje zadań publicznych z dziedziny geodezji i kartografii, uruchomiło portal pod nazwą Centrum Usług Wspólnych.

Plakat

Portal umożliwia skorzystanie w sposób ujednolicony z zaawansowanych e-usług z dziedziny geodezji i kartografii osobom fizycznym, przedsiębiorcom i administracji online pod adresem: www.cuw.mapy.opolskie.pl - online kupisz mapę i nie tylko.

Przy pomocy portalu jest możliwość analizowania różnych rodzajów map, sprawdzenia szczegółów interesujących obiektów, zapoznania się z ofertą usług powiatowych i wojewódzkich z zakresu geodezji oraz kartografii województwa opolskiego, a także zamówienia danych z urzędów i odebrania ich bez wychodzenia z domu.

Zachęcamy do korzystania z portalu.

Plakat w załączeniu.

pdf Plakat